FYB Czech Sk8 Slalom Cup – Prague Open 2019

Kdy: 5-6.10 2019
Kde: Praha – Stromovka, Královská obora
Žádost na ISSA: zde k stáhnutí

Jak už se stalo tradicí, FYB Czech Sk8 Slalom Cup – Prague Open 2019 bude uzavírat letošní FYB Czech Series závodů, které spojuje nebyčejný systém FYB H2H soubojů a s tím spojené závodní nadšení všech jezdců.

Jelikož je tato akce pořádána s dvěmi přestávkami od roku 2007, bude se jednat již o 11 ročník. Zároveň uplyne již 31 let od pořádání slavného Euroskate 88, a jelikož jsme si v loňském roce nějak neuvědomili, že máme kulaté výročí  pořádání tohoto svátku skateboardingu, rádi bychom vzdali hold této akci alespoň letos.

Proto jsme se rozhodli, že se pro vás, jezdce, pokusíme opět zajistit krásnou lokalitu ve Stromovce, kde jsme před lety spojili slalomovou a longboardovou komunitu. Letošní ročník by na tu dobu chtěl navázat, takže kromě ostatních slalomů chceme zařadit na pořad dne i Super Giant Slalom a závod v letmém kilometru. Uvidíme, komu to jede více, jestli slalomářům, nebo longboardistům…

Trasa pro Super Giant Slalom, Giant Slalom a letmý kilometr

Taky se snažíme pro tento závod zajistit status Prime, aby zas slalomáři dostali dlouhé body do světového žebříčku… Bohužel práce EU status maršálů je letos nějak liknavá, a tak ani dnes 22.3. 2019 nemáme odpověď na to, zda náš závod dostane status Prime či nikoli… a to jsme žádost zasílali 29.10. 2018, tedy skoro již před pěti měsíci… a jestli si myslíte, že jí neurgujeme, tak se pletete.

Dost pláče… na statusu to přece nestojí…

Takže co chystáme? Dění ještě není konečné, ale rádi bychom si střihli avizovaný Super Giant Slalom, Giant Slalom, letmý kilometr a Hybrid slalom s head to head souboji dle systému „Najdi si svého Bruna“, tedy FYB! Takže slalomáři a longboardisti, zapište si termín 5-6.10 2019 do svých diářů, ať vám tato akce neunikne. Byla by to škoda… vaše škoda.

Bližší informace přineseme jen jak to bude možné.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *