Czech Sk8 Slalom Cup – Prague Open 2018 6-7.10 2018

VÝSLEDKY: GIANT SLALOM :: HYBRID SLALOM :: CELKOVÉ POŘADÍ PRAGUE OPEN 2018 :: KONEČNÉ POŘADÍ FYB SERIES 2018

Pomalu ale jistě přichází podzim… Dny se začínají krátit, obchody již plánují vánoční výzdobu (ano, je to tak), ale my to ještě nebalíme a hodláme si užít krásných podzimních dní pořádáním závěrečného závodu FYB Czech Series  s názvem Czech Sk8 Slalom Cup – Prague Open 2018.

Závod bude pořádán za finanční a nemajetkové podpory Hlavního města Prahy, za což vřele děkujeme.

Pořádání závodu jsme umístili, stejně jako v roce 2016, do velmi dobře dostupné lokality  v blízkosti stanice metra Hradčanská, v blízkosti ulic Milady Horákové a Svatovítské (GPS: 50.0958883N, 14.3984389E). Jedná se o lokalitu s velmi dobrým a širokým asfaltem, zajímavým profilem trati a dlouhým dojezdem.

Asi nikoho nepřekvapí, že v této lokalitě se nebudeme trápit na rovině, ale pojedeme pěkně z vršku…

Hradčanská

Závod je vypsán na dva dny a to na 6-7.10. 2018. S ohledem na nestálost podzimního počasí se ale budeme snažit odjet co nejvíce (třeba i všechny) disciplín během soboty 6.10. Začneme „zvolna“ Giant slalomem – single line, ve kterém každý jezdec odjede tři měřená kola a do celkového pořadí se bude započítávat nejlepší čas z těchto tří kol.

Následovat bude duální FYB Hybrid slalom, ve kterém se pojedou klasická dvě kvalifikační kola a následovat budou FYB H2H souboje. Budeme se snažit, aby do FYB H2H soubojů mohli zasáhnout všichni jezdci, kterým se povedlo úspěšně absolvovat alespoň jedno kvalifikační kolo, nicméně o počtu postoupivších jezdců se rozhodne až těsně před kvalifikací Hybrid slalomu a to s ohledem na počet jezdců a předpověď počasí. Závod pak bude završen krátkým, ale výbušným Tight slalomem – single line na tři měřená kola (počítá se lepší čas kola), nebo týmovou soutěží… to se ale nechte překvapit…

Každopádně ulitý start v FYB H2H soubojích bude ohodnocen diskvalifikací pro danou jízdu.

Jídlo ani pití není pořadatelem zajištěno. Na oběd bude možné vyžít některou z blízkých restaurací.

Sobotní párty se uskuteční v restauraci U Českého lva, Sokolovská 41/7, Praha. S ohledem na tabulku registrovaných jsem zadal rezervaci pro 15 osob od 19.30 hod…

Startovné:
Všichni jezdci bez rozdílu věku a pohlaví 200 Kč (8 Eur).

Registrace na závod je již spuštěna na ISSA webu, nicméně se registrujte i přes odkaz v záhlaví tohoto článku.

Petr Janoušek
Ředitel a hlavní rozhodčí závodu

UPŘESNĚNÍ PRAVIDEL A INSTRUKCE:

PROSÍME O VYTIŠTĚNÍ A VYPLNĚNÍ PROHLÁŠENÍ JEZDCE. U OSOB MLADŠÍCH 18 LET NECHŤ TOTO PROHLÁŠENÍ PODEPÍŠE ZÁKONNÝ ZÁSTUPCE JEZDCE.

NENÍ-LI UVEDENO JINAK, JEDE SE PODLE PRAVIDEL FYB Czech Series 2018

ŘEDITELEM A HLAVNÍM ROZHODČÍM ZÁVODU JE PETR JANOUŠEK. K NĚMU JE MOŽNÉ VZNÁŠET PROTESTY A TO PÍSEMNOU FORMOU.

STARTUJE SE NA PÍPÁNÍ (A TO I PŘI KVALIFIKACÍCH A SINGLE LINE SLALOMECH). DO CELKOVÉHO ČASU JEZDCE SE PŘI GIANT SLALOMU, TIGHT SLALOMU A KVALIFIKACI PRO HYBRID SLALOM NEZAPOČÍTÁVÁ REAKČNÍ DOBA JEZDCE NA STARTU. JEZDEC JE ALE POVINEN ZBYTEČNĚ NEOTÁLET NA STARTU.

ULITÍ NA STARTU PŘI FYB H2H SOUBOJÍCH = DISKVALIFIKACE PRO DANOU JÍZDU.

HARMONOGRAM SOBOTA (6.10 2018): 

7.30 – 9.30 … STAVBA ZÁZEMÍ A GIANT SLALOMU
9.30 – 10.00 … VOLNÝ TRÉNINK GIANT SLALOMU
10.00 A DÁLE – GIANT SLALOM, HYBRID SLALOM A TÝMOVÁ SOUTĚŽ

HARMONOGRAM NEDĚLE (7.10. 2018)

9.00 – 10.00 … STAVBA ZÁZEMÍ
10.00 A DÁLE – POKRAČOVÁNÍ NEODJETÝCH ČÁSTÍ SLALOMŮ ZE SOBOTY

Komentáře: 2

  1. Tak to vypadá, že počasí nám bude přát, což mám radost… Na dopoledne si ale nezapomeňte obléci mikiny od Míry, to bude ještě chladněji, ale odpoledne má být až 22°, což je na skateboarding fajn. Moc se na vás všechny těším a věřím, že si to opět užijeme!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *